All premium Magento themes at magentothemesworld.com!

DIETA ZA 150 zł NA MIESIĄC

O CZYM JEST ARTYKÓŁ: Under Construction.

PARĘ SŁÓW ZAMIAST WSTĘPU:SPIS TREŚCI

SPIS CZTERECH DIET
Ta część serwisu zawiera spis czterech podstawowych diet z podziałem na ilość kalorii, jaki i na cenę pokarmów z przeliczeniem na dzień.


- Dieta Starej Wsi
- Dieta za 150 zł na miesiąc
- Dieta 2000 kcal na dzień
- Dieta 1485 kcal za 4,60 zł

DIETA STAREJ WSI

Autor artykułu: Rafał Łepik | Współpraca: RWD | Twórca szablonu: I Have The Page.

    Max kcal w porcji 500 kcal; stałe pory posiłków; np. co 3 godziny; dieta wstępnie przeliczona na 2000÷2300 kcal, dla kobiet trybu siedzącego, np. sekretarki (lub dla dzieci od 7 roku do 9 roku życia, oraz dla seniorów po 65 roku życia bez rozróżnienia płci), dla innych osób pomnożyć lub podzielić, witaminy i minerały są wystarczająco podobne dla kobiet i mężczyzn, tak, że można pominąć obliczenia dla kobiet. Kolejność porcji jest przemyślana. Całość bez nasennika 2002 kcal z nasiennikiem 2180 kcal. W czasie posiłku raczej nie spożywać płynów lub tylko by ułatwić żucie i połykanie, czyli do pół szklanki.


Porcja I

20 minut - przed owsianką - sok z buraka czerwonego (przynajmniej z 0,5 szklanki) i kromka razowego chleba [75 g].
Owsianka (bez cukru) [45 g], rodzynki [4 sztuk - lub w przełożeniu na wagę - 3,51 g], śliwka suszona [1 sztuka - lub w przełożeniu na wagę - 5,5 g]. Odstawić na noc, a rano dodać ciepłego mleka [1/2 szklanki - lub w przełożeniu na ml - 125 ml], słonecznik [6 g], migdał [1 sztuka]. Po spożyciu czekać 10 min, i wyjść do zajęć dziennych.


Porcja IV

Mleko tłuste (3%) [2 szklanki - lub w przełożeniu na ml - 500 ml], jajko (surowe!; całe białko i pół żółtka), śliwki [1 sztuka - lub w przełożeniu na wagę - 5 g], jabłka [2 średnie sztuki - lub w przełożeniu na wagę - 345 g], cynamon, 1 łyżka Nutelli (lub ćwierć prawdziwego kakao z 2 łyżeczkami cukru, i 2 łyżeczkami miodu prawdziwego).


Porcja V

Szczypiorek [2 pędy ok. 20 centymetrów - lub w przełożeniu na wagę - 5 g], rzeżucha, jogurt naturalny [5 łyżek].


Porcja VIII

Groch [70 g / mniej niż 1/2 szklanki], kwaszona kapust [40 g], cebula [5 g], 1 łyżeczka oleju słonecznikowego, kasza [40 g], szczypior [2 pędy ok. 20 centymetrów - lub w przełożeniu na wagę - 5 g].


Porcja VII

Ziemniaki [140 g], marchewka [165 g], cebula [1 duża - lub w przeliczeniu na wagę - 60 g], kiełki pszenicy (1 łyżka), soja [35 g], 2 kromki razowego chleba [145 g], i 8 (31,08 g) łyżek oleju rzepakowego, na maczanie chleba w tym oleju [3,88 g / łyżka].


Porcja II

Cebula [mała - lub w przeliczeniu na wagę - 30 g], czosnek [1 duży ząbek - lub w przeliczeniu na wagę - 3 g], kiełki pszenicy (2 łyżki), 2 x olej rzepakowy [3,88 g / łyżka], olej lniany [3,88 g / łyżka], soja [10 g].

-------------

Herbata z dzikiej róży. Płyny (lub tylko do przełknięcia (100÷200 ml) nie z posiłkami, a już na pewno "zwykła" herbata, a kawa kategorycznie nie z posiłkami. 6-8 szklanek wody na dzień. Ćwiczenia.

Wodę spożywaną - na co dzień - gotować w garnku emaliowanym. Przegotować. Proces wrzenia niech potrwa ze 3 minuty; gdy zacznie wrzeć zdjąć pokrywkę, a to po to, by wyparował chlor. Wystudzić do temperatury pokojowej, bez przekrycia (po to, aby kamień zebrał się na dnie, i by chlor wyparował). Można łatwo zauważyć, że woda jest lekko zabrudzona na powierzchni, dlatego Ja używam rurki plastykowej owiniętej drutem, wygiętej w ten sposób, że woda się zleje, a jej dolna warstwa pozostanie; rurka skutkuje także, tym, że powierzchniowe zanieczyszczenia zostaną przelane do butelki w minimalnym stopniu, lecz lepiej powierzchnię wody wylać. Najprościej jest zanurzać po kontem szklankę, i po woli zbierać pływające zanieczyszczenia. Zarówno zawiesiny z kamienia, jak i plam powierzchniowych nie widać, gdy woda nie stygnie przez noc, a kamień osadzający się z czasem w czajniku, nie jest całym, który zawarty jest w wodzie, po cało nocnym stygnięciu, osadzi się w formie zawiesiny na dnie.

Dobre Książki: E. Somer "Wpływ jedzenia na nastrój", V. Edgson, I. Marber "Leczenie przez żywienie", P. Sippel "Cholesterol (Co jeść bez ryzyka)", K. Oberbeil "Witaminy", A. Leeds, J. B. Miller, K. Foster-Powell, S. Colagiuri "Nie musisz liczyć kalorii", I. Gumowska "Czy wiesz, co jesz?"

Poszukaj w Google  •  Data Modyfikacji:  •  Data Utworzenia: Luty 2. 2012 r.

img

Nota Prawna

Korzystanie ze strony

Korzystając ze stron www, z jej pliku, z całej tej strony lub jej fragmentu, zgadzasz się na poniższe warunki:

- Treści mogą być wykorzystywane wyłącznie na własne potrzeby.
- Treści strony, jak i właściwego pliku strony nie można nigdzie publikować, lecz plik umieszczony pod przyciskiem "Download PDF", tego w postaci PDF, możesz umieścić (opublikować) na własnej stronie www.
- Treści strony nie można przekazywać osobom trzecim na płytach CD, dyskietkach lub innych nośnikach archiwizacyjnych. Treść strony można rozsyłać za pomocą poczty elektronicznej, lecz nie do większej liczby osób niż jedna na raz. Postanowienie owe nie dotyczy przekazywania linków do strony głównej lub jej podstron.
- Strony nie można rozprowadzać w jakiejkolwiek sposób lub postaci. Nie dotyczy to pliku, który zawiera treść strony w formacie PDF. Plik jest dostępny po kliknięciu na przycisk "Download PDF".
- Całkowicie zabronione jest umieszczanie treści strony na innej stronie internetowej, chyba że nie mam możliwości nie udzielenia takich praw, co będzie umieszczone na każdej ze stron, dostępnych w domenie rafallepik.com. Zastrzeżenie to nie dotyczy tak zwanego prawa: „do cytatu” lub notatki, o czym traktuje ustawa o prawach autorskich i pokrewnych. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.; Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 8.)
- Nie wolno modyfikować treści pobranych plików PDF.
- Każdy plik PDF, podczas przesyłania do osób trzecich, musi być zawarty w oryginalnym archiwum, w którym umieszczony jest plik copyright.txt, tak, aby mogły go także przeczytać osoby zainteresowane. Adnotację tę, stosuje się tylko w wypadku potencjalnej lub rzeczywistej chęci umieszczenie pliku PDF na innej stronie www i/lub w sieci Internet, w jakiejkolwiek jej części.
- Każdy pliki PDF zawiera, w tytule pliku, link do tej strony i ma on pozostać w niezmienionej formie.
- Do każdego, dostępnego na stronie internetowej o doemnie rafallepik.com, i na wszystkich subdoemnach, pliku z podpisem Rafał Łepik, stosuje się najczęściej licencję Creative Common, i zarabianie się wszelkich zmian w tym miejscu. Zmiana praw jest możliwa, po uzgodnieniu stron, za zgodą osób wymienionych w pliku lub innej/innych wymienionych w pliku.
- Wszelkie inne i niewymienione postanowienia regulują ustawy: USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 8.) i "Kodeks cywilny".
- Jako, że otrzymałeś je za darmo, nie można ich sprzedawać lub czerpać z nich jakiegokolwiek zysku, w jakiejkolwiek postaci. Można tylko użytkować na własne potrzeby lub rozdawać za darmo, ale tylko w postaci pliku PDF. Wydruk pliku PDF, zawierający tę stronę, koniecznie ma być kompletny, i jednocześnie nie naruszać powyższych postanowień.

Inne Postanowienia

Autor strony zaznacza, że zawartość plików była przeanalizowane za pomocą aktualnego programu antywirusowego Microsoft Security Essentials, a to w celu wyeliminowania zagrożenia złośliwym oprogramowaniem, lecz nie udziela gwarancji, co do całkowitego pozbycia się szkodliwego działania dołączonych treści do pliku PDF.

Jako że otrzymałeś możliwość pobrania plików za darmo, nie będziesz mógł rościć sobie jakichkolwiek praw, co do jakiekolwiek rękojmi wynikającej z ich użytkowania.

Nie gwarantuję, że pliki nie zawierają błędów.

Autor: Download.jestemrafal.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe szkody lub inne straty wynikające z korzystania lub niemożności korzystania z pliku lub co do poprawności informacji w plikach pobranych z download.jestemrafal.com.

Download.jestemrafal.com zastrzega sobie praw do zmiany lub modyfikacji części lub całości powyższych plików bez konieczności specjalnego informowania osób, które pobrały już wcześniej pliki, jednakże po pobraniu - przez Ciebie – pliku PDF, obowiązują tylko postanowienia z dnia utworzenie pliku.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt na rafal@jestemrafal.com.

Czytaj więcej | Wyszukaj w Google | Dziennik Ustaw | Pobierz Ustawę o prawach autorskich

Bibliografia / Spis Publikacji / Autorzy

SPIS TREŚCI

SPIS CZTERECH DIET
Ta część serwisu zawiera spis czterech podstawowych diet z podziałem na ilość kalorii, jaki i na cenę pokarmów z przeliczeniem na dzień.


- Dieta Starej Wsi
- Dieta za 150 zł na miesiąc
- Dieta 2000 kcal na dzień
- Dieta 1485 kcal za 4,60 zł


Dobrze Poznane Słowa

pix

Witryna pt. Znane Słowa, tłumaczenie myśli ludzi we wsparciu św. Biblią... Nazwa wskazuje, że zawarty jest tu zbiór ludzkich myśli... Myśli są ułożone w 100 kategoriach, a ongie są wyjaśnione za pomocą wskazówek, jak ich używać w życiu, i rozróżnione na trzy kategorie. Przejdź do strony

  
  

LOSOWE GESTY / GALERIA

     

W tym miejscu, znajdują się, losowo wybierane fotografie przedstawiające gesty, tzw. Mowa Ciała. Naciskając przycisk losuj, sprawisz, że mechanizm strony, wylosuje nowe propozycje. Klikając zaś na fotografie, wyświtlisz jej powiększenie wraz z opisem, które nastąpi, po przekierowaniu na stronę MojaOsobowosc.pl.

Kontakt

Tu, na wszelki wypadek, podałem dane służące do kontaktu ze mną (Jeśli chcesz, możesz zadzwonić lub napisać do mnie list.)

Telefon: +48.(500) 100-987,
Gadu-Gadu: 896918
Adres: Zamość
E-mail: rafal@rafallepik.com.

© Copyright MyWebSite. Designed by Blue Website Templates

© Copyright I have The Page. We modifed it.

More Free Web Templates at WTO. All premium Magento themes at magentothemesworld.com!